(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

Benzersiz Özellikleri İle "O-MEGA İNŞAAT ERP YAZILIMI"

Benzersiz Özellikleri İle “O-MEGA İNŞAAT ERP YAZILIMI”

  • Yayınlayan: Omega Pro
  • Kategori: Genel, Haberler, İnşaat, inşaat erp, inşaat finans, inşaat proje yönetimi, Makaleler, O-MEGA ERP, Omega, Projeler, Şantiye
Giriş

Kurumsal kaynak planlama çözümleri (ERP), verileri analiz etmek için yaygın olarak kullanılan kapsamlı iş paketleridir. İş geliştirme, finans, maaş işlemleri, insan kaynakları, iş maliyetlendirme, proje yönetimi, malzeme yönetimi, tesis ve makine gibi çeşitli kritik iş süreçlerini entegre eder. Bu iş alanlarıyla ilgili tüm finansal veriler, analiz ve raporlama için konsolide bir veri sağlamak üzere entegre edilir. Tüm bunlar ise proje yürütme ve operasyonlarla ilgili her maliyetin izlenmesini kolaylaştırır.

İnşaat şirketlerinin, işleri için en iyi inşaat ERP çözümünü bulmaları ve maliyet, iş avantajları, iş modellerine uyan en iyi ERP’ yi seçmeleri zordur.

Bir ERP’ nin sağladığı iş yararlarının ne olduğunu anlamak temel noktadır. Sağlayacağı değer önermelerini hedeflemek ise büyük bir hassasiyet gerektirir. İnşaat ve maden işletmelerinin operasyonlarında kullanmak üzere O-MEGA ERP’ yi dikkate almaları için benzersiz ve kritik özellikleri listeledik. Bu sayede O-MEGA ERP’ nin bir işletme için ürettiği değerleri daha iyi anlayabiliriz.

İş Modeli / Hedef / Süreçler

EN İYİ veya DOĞRU ERP’ yi seçmek! Bu iki terim son derece önemli ve iddialıdır. Her işletme amaçlarını ve hedeflerini açıkça tanımlamalı, ERP ihtiyaçlarını mümkün olan en iyi yollarla analiz etmelidir. Şirketler her zaman EN İYİ’ yi seçmek isterler, ancak EN İYİ ERP’ nin mevcut iş modelleriyle uyumlu mu yoksa bir işletmenin ana hedefini mi yönlendirdiği önemlidir. Ürünümüz, tüm temel finansal alanları iş süreçleriyle entegre ederek bu değer önyargısını yansıtmaya hazırdır. Böylece, yatırımınızın geri dönüşümünü hızlandırarak, çok etkili bir izleme modeli sağlar.

Hızlı Uyarlanabilirlik

Mevcut iş süreçlerinin bir kopyası olan DOĞRU ERP’ yi seçmek her organizasyon için bir zorunluluktur. O-MEGA ERP, çoğunlukla ortak iş alanları ile ilgilendiğinden, mevcut iş modellerinden etkilemeden uyum sağlar. Mevcut süreçlere kayda değer bir benzerlik gösteren yazılım böylece en iyi kullanıcı deneyimini sağlar.

Ölçeklenebilirlik

Bir işletmedeki değişime ayak uydurmak, ERP’ lere bu kadar büyük bir yatırım yapıldığından belirleyici faktör haline gelir. Büyük bir yatırımı korumak için, bu ölçeklenebilirlik faktörünün derinlemesine incelenmesi gerekir. Böyle bir yatırımda başarıyı tanımlamak, mevcut iş ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüme ulaşmak değil, gelecekteki büyüme için yatırımı güvence altına almaktır.

Pratik bir bakış açısıyla, oldukça ölçeklenebilir O-MEGA, iyi bir ERP ile harika bir ERP arasındaki farkı ortaya çıkarır.

Veri Büyümesi

Ölçeklenebilirlik için en kritik karar verme faktörü, veri kullanımındaki artıştır. Günlük operasyonları etkilemeden veri depolamasını ve kullanıcı deneyimini artıran O-MEGA, ölçeklendirme konusunda kendini kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.

Çevre

Çevre hakkında konuştuğumuzda, aslında bir çözümün geliştirildiği platforma atıfta bulunuyoruz. Bir ERP çözümünün herhangi bir bilgi işlem ortamında çalışıp çalışamayacağı konusunda son eğilim, hareket halindeyken iş yapmak veya herhangi bir coğrafi konumdan iş verilerine erişmektir. Mobil ve tablet uygulamalarımız ile bu faktöre katkıda bulunduk.

Kullanıcılar

Herhangi bir ERP çözümü, işletme büyüdükçe ve hacmi genişledikçe artan sayıda kullanıcıyı barındıracak kadar esnek olmalıdır. Her ERP, kullanıcıların kolayca eklenmesini kolaylaştırabilir; ancak, ilişkili maliyetler her bir ERP çözümüyle değişebilir. Daha fazla sayıda kullanıcının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için oldukça esnek bir şekilde tasarlanan O-MEGA ERP bu da kendini kanıtlamıştır.

Fonksiyonlar veya Modüller

Bir işletmede koşullar değiştikçe, mevcut ihtiyaçları karşılayan bir ERP çözümü, değişikliği karşılamak için farklı görevler yapmaya başlamalıdır. Herhangi bir değişikliği destekleyecek kadar esnek bir ERP çözümü olan O-MEGA, iş değişikliğine ayak uydurmak için gelişmiş özelliklerdeki modüller yapısını kullanır.

Verilerin Güvenliğini Sağlama

Peki, güvenlik büyümeyle birlikte artıyor mu?  Büyüme, projeler, iş alanları, kullanıcılar ve genel verilerde olabilir. ERP çözümü, bu ek faktörleri güvence altına almak için uygun mu? Ayrıca, teknoloji sürekli gelişirken; güncel teknoloji ile birlikte güncelleme için alan sağlıyor mu?

İşlem

İşletmeler büyüdükçe, ortak faaliyetler ve günlük görevler izlenecek bir standart haline gelir ve süreçler daha da büyür. Bir ERP, geleneksel bir modda çalışmak yerine mevcut süreçlere geçiş yapabilmelidir. O-MEGA ERP süreçler üzerinde geniş bir izlenebilirlik ve yürütmede yer alan hiyerarşilere şeffaflık sağlayan bir üründür.

Raporlar

Büyüyen bir işletme için bir diğer önemli kriter, raporlama modelidir. İşletme hacmini genişlettikçe hiyerarşiler gelişir ve bu da tüm iş birimlerine dağıtılmış daha fazla sorumluluk gerektirir. Raporları ve analizleri incelemek, günlük ihtiyaç haline gelir. Bu toplu olarak, raporlamanın taşınabilirliği, kullanım kolaylığı, kullanıcı dostu ve verimli grafik araçları gerektirir. Orjin Yazılım olarak O-MEGA ile yüksek taşınabilir ve özelleştirilebilir bir raporlama modeli oluşturduk.

Modül Sağlamlığı

Her ERP çözümü, finansal ve operasyonel işlevleri destekleyen kapsamlı bir pakettir. Ancak bir ERP’ nin benzersizliği, işlevselliklerin genişliği ile esneklik ve teknoloji seviyesindedir. Söz konusu inşaat sektörü genel bir terimdir; bu genel kategoriye ait belirli kategoriler vardır. Bir kuruluşun benimsediği ERP, bu yapıyı yönetecek kadar esnek olmalıdır. O-MEGA ERP inşaat ve madencilik sektörlerine ait işletmelerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve bu endüstrilerin alt kategorilerine hizmet etmek için geliştirilmiştir.

Sonuç

Verilen tüm bu özelliklerle O-MEGA ile ilgili sizlere ayrıntılı bir demo sunmak ve yazılımı ücretsiz denemenizi sağlamaktan memnuniyet duyarız. Ücretsiz bir demo talebinde bulunmak için burayı tıklayın.

Yazar: Omega Pro
Translate »