(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

GÜRİŞ A.Ş. İŞ VERİMLİLİĞİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN O-MEGA KULLANIYOR.

GÜRİŞ A.Ş. İŞ VERİMLİLİĞİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN O-MEGA KULLANIYOR.

  • Yayınlayan: Omega Pro
  • Kategori: Genel, Haberler, İnşaat, Makaleler, Omega, Omega İş Makineleri Yönetimi, Omega Şantiye Yönetimi, Öne Çıkan Proeler

İnşaat, endüstri ve enerji alanlarında Türkiye’ nin önde gelen kuruluşlarından biri GÜRİŞ İNŞAAT A. Ş. Bilgi Sistemlerini daha da güçlendirmek için kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir bir Şantiye Yönetimi Yazılımı olan O-MEGA‘ yı seçti.

GÜRİŞ  A. Ş. gerçek zamanlı veri erişimi, gelişmiş bilgi kontrol sistemi, Proje takibi, Yakıt izleme ve maliyet kontrol sistemi, geliştirilmiş ekipman bakım yönetimi konularında işlevsellikten bir şey kaybetmeden operasyonlarında dijital dönüşümü yaptı.

O-MEGA ile mekanik, ofis, ekipman ve saha operasyonlarını daha iyi entegre eden GÜRİŞ A.Ş. için Mobil Şantiye Yönetimi çözümü ise kısa sürede sisteme entegre edilerek, hızla uygulandı.


“ O-MEGA, saha süreçlerimizi düzene sokmamıza ve böylece maliyetleri azaltmamıza yardımcı, kapsamlı bir yazılım oldu. İş birimlerimiz arasında bilgiye erişmek, böyle bir endüstride karar vermek için son derece önemlidir; O-MEGA ekipler arası bilgi erişimini başarılı bir şekilde sağlayarak bize yardımcı oldu ve iş geliştirmemizi destekledi. Genel olarak şunu söyleyebiliriz ki, yaygınlaşan projelerimiz üzerinde daha fazla görünürlük elde etmek için iş süreçlerimizi otomatikleştirmek için O-MEGA Şantiye Yönetimi Yazılımı ile çalışmak iyi bir karardı.”

GÜRİŞ A.Ş.

Yazar: Omega Pro

Bir cevap yazın

Translate »