(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

O-MEGA İNŞAAT ERP NEDİR?

O-MEGA ERP, Orjin Yazılım tarafından ULUTEK TEKNOPARK bünyesinde inşaat sektörü için hazırlanmış lider bir inşaat yönetimi yazılımıdır. İnşaat şirketleri, projelerin ön geliştirme ve saha faaliyetleri aşamasından başlayarak tamamlanmasına kadar olan tüm aşamalarını ve yönlerini yönetmek için O-MEGA’ yı kullanabilirler.

O-MEGA, inşaat şirketlerine nasıl fayda sağlıyor?

O-MEGA, iş makinaları yönetiminden, taşeron sözleşmeleri, satınalma ve finans işlemlerine kadar birçok yönden inşaat yönetimini kolaylaştırır. Kolay kullanımı sayesinde hızlı ve verimli bir şekilde kısa zamanda hayata geçirilebilir.

O-MEGA, mobil cihazlarda çalışarak tüm ekip üyeleri arasındaki iletişimi kolaylaştırır. Günlük iş raporları ve denetim raporları, O-MEGA’ nın projelere ve inşaat firmalarına sunduğu diğer özelliklerdir.

O-MEGA, bir projeye dahil olan herkese, kapsamlı ve zor süreçler olmadan kolay erişim sağlar.

Mobil yetenekleri sayesinde iş sahalarını ofislere sorunsuz bir şekilde bağlar. Buna raporlar, fotoğraflar, güncellemeler ve günlük proje yönetimi araçları dahildir. O-MEGA’ yı uygulayan birçok şirket, yüzlerce saatten tasarruf sağladığını ve verimliliği büyük ölçüde artırarak yapılan yatırımın kısa zamanda geri döndüğünü söylemektedir.

O-MEGA proje yönetimi için neleri içerir?

O-MEGA, projeleri yönetmek ve bir projeye bağlı herkesle bilgi paylaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Yazılım günlük çalışmaları, ilerleme raporlarını, çizimleri, RFI’ leri, programları ve zaman çizelgelerini tutar. Aynı zamanda saha verimlilik yönetimi araçları ile inşaat finansmanı yönetimi yapar.

O-MEGA, tahminleri bütçeler, maliyet yönetimi ve faturalandırmalar ile finansı entegre etmenize olanak tanır.

O-MEGA, iş sahalarında veya ofiste, nerede olurlarsa olsunlar, tüm ekip üyeleriyle, mobil cihazlarında planları dağıtmanıza ve görüntülemenize olanak tanır. Fotoğraf dokümantasyonunu, sorun takibini, çalışma listelerini destekler ve sorunsuz bir şekilde iş raporu oluşturmaya ve göndermeyi sağlar.

O-MEGA mobil ve masaüstü cihazları kullanarak şantiyede ve ofiste yönetimini destekler. O-MEGA Mobil’ i kullanarak zaman alıcı ofis tabanlı Excel elektronik tabloları olmadan iş sahalarında gerçek zamanlı bilgi akışı sağlayabilirsiniz. O-MEGA’ nın esnekliği ve işlevselliği ile faturalandırma işlemleri yapabilir, cari hesapları izleyebilir ve çalışma sırasında malzeme taleplerini ve siparişlerini onaylayıp takip edebilirsiniz.

ORJİN YAZILIM O-MEGA’ yı nasıl geliştiriyor?

O-MEGA, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde üst düzey kullanıcılardan en alt seviye kullanıcılara kadar her çalışana hitap eder. İnşaat işleri son derece karmaşıktır ancak O-MEGA, iş akışını ve görevleri basitleştirmek için tasarlanmıştır.

O-MEGA, birçok inşaat firmasının, alt yüklenicinin ve müteahhitlik şirketinin deneyimlerini barındırır. Bu durum O-MEGA’ nın çalışma şeklini desteklemek ve işleri daha kolay ve karlı hale getirmek için daha güçlü bir program haline gelmesine yardımcı olmuştur.

Translate »