(Buttim) E Blok No : 1290 Kat :1
Osmangazi/Bursa
Pazartesi- Cuma 8.30 - 18.30
Çalışma Saatleri

Kalite Standartları

O-MEGA ERP > PROGRAM ÖZELLİKLERİ > Kalite Standartları

Kalite Yönetimi: Bir organizasyonun bütün faaliyetleriyle ilgili sorularına yanıt vermeyi sağlayacak, bu faaliyetlerin değerlendirilmesine yönelik araçların sistematik şekilde kullanımıdır.

Sektörlere özel kalite standartları farklı kuruluşlar tarafından izlenmektedir.

  • TS-EN-ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi
  • TS-EN-ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
  • OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  • HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
  • QS 9000 – ISO / TS 16949 Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemi
  • JCI Hastane ve Sağlık Kuruluşları Kalite Standardı Yönetim Sistemi

 

ISO 14001    ISO-TS16949    ohsas18001    TS-EN-ISO 9001-2000     Ukas 005

Kalite standartlarına uygun yapıda hazırlanan, O-MEGA; doğru bilgi toplama, analiz ve problem çözümünde üretim ve bakım eşdeğer ortaklığını sağlamaya çalışmaktadır. İşletme içerisinde uygulanan tüm bakımlar standartlaştırılıp arşivlenerek elde edilen başarıların tüm çalışanlar tarafından bilinmesi ve uygulanması sağlanır. Bu Toplam Kalite Yönetiminin bir uygulamasıdır.

Joint Commission InternationalGünümüzde en önemli rekabet avantajı, müşteri memnuniyetine odaklanan bir çalışma sistemini benimsemektir. Her sektörün özelliklerine göre düzenlenen kalite sistemleri ile üretim ve hizmet süreçleri müşteri memnuniyeti yaklaşımına uygun kontrollerden geçirilmekte ve müşteriler, tedarikçilerinin bu sistemlere uygun çalışmalarını talep etmektedirler.

Toplam verimli bakım, bakım ve yönetim sistemlerinin önemli bir parçasıdır veQS-9000bahsedilen kalite sistemleri tarafından zorunlu tutulur. O-MEGA kalite sistemi için gerekli olan tüm kayıtları bakım talimatları çerçevesinde veritabanında sürekli günceller ve saklar. Bu kayıtlar kalite prosedürleri dikkate alınarak değerlendirilebilir, gözden geçirilebilir veya rapor olarak çıktıları alınabilir. Bu sayede kolay ve hızlı bir şekilde işlerin denetlenebilmesi ve verilerin anında görüntülenebilmesi sağlanır. Böylece kalite sistemlerine uygunluk garanti altına alınmış olur.

” O-MEGA İş Makineleri ve İnşaat Şantiye Yönetimi Yazılımı ” sizin Kalite Standartlarına daha yakın olmanızı sağlayan bir sistemdir.”

Translate »